ŞİMŞEK PLASTİK

İnnovasyon ve Teknoloji

Ürünlerimiz geniş bir ihtiyaçlar ve beklentiler ağını karşılamak zorundadır, Müşterilerimiz bizden kendi özelliklerini karşılayacak iyi kalitede ürünler bekliyor. Ürünlerimizin tasarım ve üretim süreci kanun ve yürütmeliklerle belirlenmiştir. (emisyon kanunları,ambalajlama tüzükleri) Bütün ürünlerimizin uzun bir hizmet çemberi var ve bu şu demek oluyor uzun süreler geçse de kalitemizin sürekliliğini garanti edebilmeliyiz.

İşte tam burda Merkez laboratuarımız ve kalibrasyon departmanımız devreye giriyor. Prototipin geliştirilmesinden başlayarak, pilot üretim safhası ve düzenli üretim evrelerinin hepsine kadar ürün ömrü çemberinin her safhasında ürünümüzün kalitesini ve işlevselliğini inceliyoruz. 

Biz iç ve dış müşterilere karşı sorumluyuz.

Bazı görevlerimiz operasyon testleri, materyal testleri, emisyon ölçümleri, güvenilirlik ve dayanıklılık testleri, dış kaynaklı parçaların bileşenlerinin incelenmesi ve hata analizleridir.

Bizim çok geniş ölçekli bir deneme ekipmanımız bulunmaktadır. Bu ekipmanlarımızın bazıları uzun yıllar deneme yanılma yöntemiyle geliştirilmiştir.

Bizim müşterilerimizle sürekli etkileşimimiz sayesinde teknolojimiz yeni trendleri belirler.