ŞİMŞEK PLASTİK

Özel Renkler

Özel Renklerle Markanızı Farklılaştırın

Polypet Ambalaj, PET renk uyumu sanatında ustadır. Renkler sınırsız, asgari siparişler de düşüktür. Artık PET ambalajlarınızın üzerine kendi imzanızı atabilirsiniz, marka değerinizi maliyeti etkin bir yolla inşa edebilirsiniz.
İstediğiniz sonuçları elde etmenizi kolaylaştırıyoruz. Bir örnekle yada varolan ambalaj üzerinde çalışırken, Polypet renkleri saydam, yarı saydam, saydam olmayan ve metalik PET’te eşleştirir. Donuk ya da parlak renkler mi arıyorsunuz? Yapabilirsiniz. dikkat çekmede son nokta, yüksek-etkili florasan bile üretebiliyoruz.

Nasıl Yapıyoruz

Parti parti uyumlu rengi elde etmek için Polypet sadece kendini kanıtlamış imalatçılardan en iyi pigmentleri kullanır. Bu en iyi kalite pigmentler, uzun raf ömrünü , market rafından banyo rafına kadar, garantiler ve böylelikle özenle seçtiğiniz renk kalıcı olur.
Polypet kişiye özgü renkleri ücretsiz üretmesine rağmen, kişiye özgü renkler asgari bir sipariş miktarı ya da renk çıkarma gibi fazladan ücretlendirmeye tabidir. Detaylar için genel politikalarımıza bakınız ya da Polypet satış temsilcimizle iletişime geçin.
Eğer sadece az miktarda PET şişe veya kavanoza ihtiyacınız varsa, Polypet’nın PET’ler için ? standart rengi asgarisiz şekilde mevcuttur.