ŞİMŞEK PLASTİK

Firmamız

Plastik, 20.yüzyılın ortasında modern ekonominin temel taşlarından biri haline gelmiştir. Bu canlanma sürecinde kurulan Şimşek Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1959 yılında, Konya'da faaliyete geçmiştir. Teknolojiyi yakından takip eden Şimşek Plastik, 1970 yılında, plastik şişe 1998'de plastik kase, 2000 yılında ise pet şişe üretimine başlamıştır.

Bugün Şimşek Plastik, hizmet verdiği şirketlerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarını düşünen güçlü bir kalite simgesi haline gelmiştir. Bu sayede ülkemizin deterjan, kolonya, tarım ve kozmetik sektörlerindeki birçok markaya en yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Şimşek Plastik, kalitesini, TSE tarafından da onaylanan, ISO 9001 : 2001 belgesi ve ürünlerinin sağlık şartlarına uygun olduğuna ilişkin, ilgili bakanlıkların onayladığı belgelerle kanıtlamıştır.

Şimşek Plastik ürünlerini zamanında ve kaliteli olarak sunmayı, kanun olarak benimsemiştir. Böylece kendine özgü sistemiyle, eşsiz çözümler sunmakta ve Türkiye plastik sektörünün en iyisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Günlük yaşantımızda pek çok sayıda şişe kullanıyoruz. Böyle kapsamlı bir sunum üzerine bir ürün içi ambalaj kullanımı; müşterileri, ürünün imajını ve böylelikle ürünün satışını etkileyebilir. Ambalaj yapısı ergonomik olmalıdır ve amaçlarına göre diğer ürünlerden ayrılabilmelidir.

Polypet, bu ihtiyaçlarını karşılayan, kişiye özel şişeler üretir. Biz 3 temel avantaj sunuyoruz binlerce çeşit şişeden daha fazlası; isteğe bağlı renk seçenekleri ve müşteri memnuniyetini garanti eden, ilerlemiş bir kalite sistemi. Bizim 'kullanıcı uygunluğu için dizayn edilmiş şişeler' ilkesine bağlı olarak mesela çevereye dost ürünler geliştirerek, daha iyi şişeler üretme çabalarımıza devam edeceğiz.